Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Dział pedagogiczny poleca ... książkę miesiąca

Książka miesiąca

Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być

A. Faber, E. Mazlish, Poznań 2015.

Autorki znane są w Polsce wielu rodzicom za sprawą serii poradników wychowawczych Jak mówić, żeby... Najnowszy tytuł to lektura na dzisiejsze zabiegane czasy, podsumowanie dotychczasowych działań, wybór najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się współcześni rodzice, w końcu – zachęta do tego, by sięgnąć po inne tytuły opisujące i rozwiązujące dany problem.

Książka ta ma szanse przekonać rodziców do rewizji swoich poglądów na wychowanie współczesnych dzieci i młodzieży. Czytelnik czyta różne opisane przykłady i zastanawia się, czy podanyprzepis na sukces” sprawdziłby się u niego w domu. Wiele przemyśleń związanych z tą książką ma bardzo osobisty charakter, każdy weźmie z niej tyle, ile będzie uważał za słuszne. Wypróbowanie metody oferowanej przez dwie trenerki z USA – nic nie kosztuje, a podane liczne przykłady udowadniają, że faktycznie relacje dorosłych z dziećmi mogą zmieniać się na lepsze.

Do książki dołączono płytę audio z ćwiczeniami, które warto wykonać, by stać się lepszym rodzicem.

Źródło: Media Rodzina, blox.pl