DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Spotkanie autorskie w bibliotece

  

Po raz kolejny Anna Czartoszewska gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

   W środę 20 stycznia autorka bajki ,,Co jest najważniejsze” spotkała się z uczniami klas II i III Szkoły Podstawowej Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Spotkanie w ,,Wypożyczalni dla dorosłych” przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze.

Na początku Pani Ania głośno przeczytała swoją bajkę, a następnie wszyscy bez wyjątku wykonali ilustracje do książki. Dodatkową atrakcją spotkania były autografy autorki oraz słodkie cukierki od organizatorów.


Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com