Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wyjątkowy egzemplarz „Wesela” w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej

Za udział w VI edycji Narodowego Czytania Miejska Biblioteka Publiczna otrzymała od Prezydenta RP pisemne podziękowanie oraz okolicznościowe wydanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego z autografami pary prezydenckiej.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom miasta i okolic, którzy wzięli udział w akcji i już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję, której motywem przewodnim będzie niepodległość Polski.