DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Dział Pedagogiczny poleca... książkę miesiąca

Książka miesiąca – grudzień 2017 r.

Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki
z partnerem, dziećmi i rodzicami

Mateusz Grzesiak, Gliwice  2016

Wszystko, co dobre i złe w człowieku, bierze się z najwcześniejszego etapu życia człowieka — życia w rodzinie. To właśnie ona daje emocjonalny, relacyjny i moralny kręgosłup, z którym młoda osoba wyrusza w świat. Jeśli okaże się słabej jakości, prawdopodobieństwo bycia szczęśliwym i odnoszącym sukcesy dorosłym znacznie spada. Nieuleczone rany rodziców przechodzą na dzieci, które bez odpowiednich wzorców nie radzą sobie w życiu.

Coraz większa liczba małżeństw się rozwodzi, zaś niektóre rodzinne spory ciągną się latami. Problemy z domu przenosimy na pracę, przez co cierpimy, chorujemy, a nawet tracimy poczucie sensu życia i nadzieję na przyszłość. Dlaczego tak się dzieje? Bo nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Umiejętnie przeprowadzony dialog to potężny sprzymierzeniec w budowaniu świadomych związków z osobami, które są dla nas najważniejsze. I dlatego właśnie powstała ta książka — spisano w niej reguły tworzenia świadomych związków. Pomoże ci ona: tworzyć jakościowe relacje, zmniejszyć liczbę konfliktów z bliskimi, uleczyć niedziałające relacje, rozwiązywać szybciej problemy, czy skuteczniej wychowywać dzieci.       

Jeśli więc chcesz być mądrzejszym rodzicem, mocniej kochającym partnerem, szczęśliwym członkiem rodziny, ta książka pomoże ci to osiągnąć. 

Źródło: www.empik.com, www.matras.pl

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com