DESIGNED BY joomla2you

Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

 

Aktualności

Dział Pedagogiczny poleca... książkę miesiąca

Książka miesiąca – grudzień 2017 r.

Psychologia relacji, czyli jak budować świadome związki
z partnerem, dziećmi i rodzicami

Mateusz Grzesiak, Gliwice  2016

Wszystko, co dobre i złe w człowieku, bierze się z najwcześniejszego etapu życia człowieka — życia w rodzinie. To właśnie ona daje emocjonalny, relacyjny i moralny kręgosłup, z którym młoda osoba wyrusza w świat. Jeśli okaże się słabej jakości, prawdopodobieństwo bycia szczęśliwym i odnoszącym sukcesy dorosłym znacznie spada. Nieuleczone rany rodziców przechodzą na dzieci, które bez odpowiednich wzorców nie radzą sobie w życiu.

Coraz większa liczba małżeństw się rozwodzi, zaś niektóre rodzinne spory ciągną się latami. Problemy z domu przenosimy na pracę, przez co cierpimy, chorujemy, a nawet tracimy poczucie sensu życia i nadzieję na przyszłość. Dlaczego tak się dzieje? Bo nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Umiejętnie przeprowadzony dialog to potężny sprzymierzeniec w budowaniu świadomych związków z osobami, które są dla nas najważniejsze. I dlatego właśnie powstała ta książka — spisano w niej reguły tworzenia świadomych związków. Pomoże ci ona: tworzyć jakościowe relacje, zmniejszyć liczbę konfliktów z bliskimi, uleczyć niedziałające relacje, rozwiązywać szybciej problemy, czy skuteczniej wychowywać dzieci.       

Jeśli więc chcesz być mądrzejszym rodzicem, mocniej kochającym partnerem, szczęśliwym członkiem rodziny, ta książka pomoże ci to osiągnąć. 

Źródło: www.empik.com, www.matras.pl

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com