Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu po raz 38 organizuje Konkurs „O Laur Jabłoni”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza do udziału w XXXVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Jabłoni '2018", którego celem jest inspirowanie do aktywności twórczej i zachęcenie twórców nieprofesjonalnych do wypowiadania się przez poezję.

Więcej informacji w regulaminie: http://ksiaznicaplocka.pl/wp-content/uploads/2018/02/Laur-Jabloni-2018-regulamin.pdf