Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu po raz 38 organizuje Konkurs „O Laur Jabłoni”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza do udziału w XXXVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Jabłoni '2018", którego celem jest inspirowanie do aktywności twórczej i zachęcenie twórców nieprofesjonalnych do wypowiadania się przez poezję.

Więcej informacji w regulaminie: http://ksiaznicaplocka.pl/wp-content/uploads/2018/02/Laur-Jabloni-2018-regulamin.pdf