DESIGNED BY joomla2you

Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

 

Aktualności

Dział Pedagogiczny poleca ... książkę miesiąca

Książka miesiąca – czerwiec 2018 r.

Jak się uczyć

Ron Fry, Poznań 2016

Ron Fry jest propagatorem poprawy poziomu edukacji publicznej oraz rzecznikiem rodziców i uczniów, aktywnie zajmującym się doskonaleniem programów edukacji osobistej. W swojej książce przekazuje czytelnikowi sposób na to, by nauka nie była już dla nas problemem.

 

Książka przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami – dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę poradzą sobie na każdym etapie kształcenia. Poznajemy podstawowe elementy procesu uczenia się po to, aby niczego nie przegapić w procesie zdobywania wiedzy. Znajdziemy tu informacje zarówno o tym, jak przygotować swoje miejsce pracy, jak przygotować swoje notatki, na co zwracać uwagę podczas nauki, w jaki sposób czytać, by odnieść jak największy sukces, jak wyróżniać się w klasie czy grupie, jak prowadzić poszukiwania online i wiele innych. Zawiera wskazówki, jak pomagać w nauce młodszym dzieciom, zwalczać zmęczenie i znudzenie w trakcie nauki, najwięcej skorzystać z zajęć klasowych.

Porady zawarte w publikacji mogą wykorzystać zarówno dzieci przygotowujące się do sprawdzianów, jak i dorośli przystępujący do ważnych egzaminów. To idealne kompendium wiedzy o tym, jak zdobywać wiedzę w jak najlepszy sposób.

 

Źródło: www.gandalf.com.pl, www.rebis.com.pl

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com