DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Dział Pedagogiczny poleca ... książkę miesiąca

Książka miesiąca – czerwiec 2018 r.

Jak się uczyć

Ron Fry, Poznań 2016

Ron Fry jest propagatorem poprawy poziomu edukacji publicznej oraz rzecznikiem rodziców i uczniów, aktywnie zajmującym się doskonaleniem programów edukacji osobistej. W swojej książce przekazuje czytelnikowi sposób na to, by nauka nie była już dla nas problemem.

 

Książka przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami – dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę poradzą sobie na każdym etapie kształcenia. Poznajemy podstawowe elementy procesu uczenia się po to, aby niczego nie przegapić w procesie zdobywania wiedzy. Znajdziemy tu informacje zarówno o tym, jak przygotować swoje miejsce pracy, jak przygotować swoje notatki, na co zwracać uwagę podczas nauki, w jaki sposób czytać, by odnieść jak największy sukces, jak wyróżniać się w klasie czy grupie, jak prowadzić poszukiwania online i wiele innych. Zawiera wskazówki, jak pomagać w nauce młodszym dzieciom, zwalczać zmęczenie i znudzenie w trakcie nauki, najwięcej skorzystać z zajęć klasowych.

Porady zawarte w publikacji mogą wykorzystać zarówno dzieci przygotowujące się do sprawdzianów, jak i dorośli przystępujący do ważnych egzaminów. To idealne kompendium wiedzy o tym, jak zdobywać wiedzę w jak najlepszy sposób.

 

Źródło: www.gandalf.com.pl, www.rebis.com.pl

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com