Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Nowości książkowe dla dorosłych

Zapraszamy po nowe książki z literatury pięknej dla dorosłych. Wśród nich między nimi: powieści obyczajowe, kryminały, sensacje, thrillery psychologiczne oraz biografie.

Książki dostępne w tymczasowej siedzibie biblioteki (Urząd Miasta, II piętro) w godz. poniedziałek 800-1800, wtorek-piątek 730-1530.