DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Studentka Uniwersytetu Trzeciego Wieku gościem Saloniku Literackiego

Pod jemiołą niektóre wspomnienia nie blakną – to tytuł Saloniku Literackiego zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Tym razem na spotkaniu, które odbyło się 21 stycznia 2019 roku gościła Cecylia Kalinowska-Dąbrowska – lokalna poetka oraz słuchaczka UTW.

 

Pani Cecylia opowiedziała swoim koleżankom i kolegom nie tylko to, jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem wierszy, ale również wspomniała o swoich pasjach, zdobytych nagrodach, a także ciekawostkach z życia osobistego. To był czas wspomnień – uczestnicy oglądali prezentację multimedialną, na której widniały zdjęcia z rodzinnego albumu, te z dzieciństwa oraz obecne. W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć wierszy oraz prozy, czytanych zarówno przez autorkę jak i słuchaczki UTW.

To było miłe spotkanie, które mamy nadzieję, zachęci innych studentów UTW i nie tylko, do opowiedzenia o swoich pasjach w ramach Saloniku Literackiego.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com