UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Biblioteka

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem bierze udział w programie „Orange dla bibliotek” organizowanym przez Fundację Orange

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w programie „Orange dla bibliotek”

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania. Dzięki temu biblioteki mają szansę stać się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem bierze udział w programie „Orange dla bibliotek” od 2013 roku. Dotacja pozyskana w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 31 lipca 2015 r. przeznaczona jest na pokrycie kosztów dostępu do Internetu. Dzięki temu użytkownicy naszej biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z niego w „Czytelni Książki i Prasy”.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange