Zapraszamy do udziału:

* Wystawa fotografii Janusza Wolińskiego "Fryderyk Chopin w kraju ojczystym" - maj/czerwiec 2018 r. - wstęp bezpłatny

* Kiermasz książek - do końca czerwca w Pracowni Orange MOK w Wysokiem Mazowieckiem

* Dzień Łabędzia - 24 czerwca, godz. 15:00, Stadion Miejski, wstęp wolny

* Wakacje z MOK - zapisy od 25 czerwca - 86 275 23 43 - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

I tura - 2-6 lipca, godz. 10:00 - 14:00 , II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:-14:00

Biblioteka

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem bierze udział w programie „Orange dla bibliotek” organizowanym przez Fundację Orange

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w programie „Orange dla bibliotek”

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania. Dzięki temu biblioteki mają szansę stać się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem bierze udział w programie „Orange dla bibliotek” od 2013 roku. Dotacja pozyskana w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 31 lipca 2015 r. przeznaczona jest na pokrycie kosztów dostępu do Internetu. Dzięki temu użytkownicy naszej biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z niego w „Czytelni Książki i Prasy”.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange