DESIGNED BY joomla2you

 UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

telefon: 508 095 193

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Biblioteka

Sukces jak w bajce - zapraszamy na spotkanie autorskie

Anna Czartoszewska z miejscowości Plewki, należąca do Parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem została laureatką konkursu literackiego pod hasłem "Bajka z przesłaniem", organizowanego przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu.

Jury uznało, że jej bajka pt. "Co jest najważniejsze..." jest najlepsza z nadesłanych na konkurs niemal trzystu prac. W krótkiej, bożonarodzeniowej powieści autorce udało się odpowiedzieć na ważne, egzystencjalne pytania. Z bajki wyłania się bowiem morał, że to nie dekoracje, prezenty, czy choinka stanowią o wyjątkowości Bożego Narodzenia, ale rodzina, miłość i życzliwość- i to nie tylko od święta...

Nagrodą główną w konkursie jest wydanie zwycięskiej bajki w wersji książkowej.


Bajkę Anny Czartoszewskiej

pt. "Co jest najważniejsze"

można wypożyczać w "Oddziale dla dzieci"

naszej biblioteki

 

Autorce gratulujemy !

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com