DESIGNED BY joomla2you

Biblioteka

Biblioteka a COVID-19

Od dnia 30 listopada br. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do korzystania ze zbiorów bibliotecznych w godz. 8:00-17:00 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Przypominamy również o usłudze „Książka na telefon”, która w stałej ofercie naszej biblioteki znajduje się już od 2015 r.

Skierowana jest do osób zamieszkałych na terenie naszego miasta, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do biblioteki: starszych, chorych, niepełnosprawnych. W nowej rzeczywistości jest to dobre rozwiązanie pozwalające na pracę biblioteki i zwiększenie czytelnikom dostępności do zbiorów bibliotecznych.

 Katalog online umieściliśmy na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury, aby umożliwić zapoznanie się z bogatym księgozbiorem i doborem literatury nie tylko mieszkańcom naszego miasta czy powiatu, ale całej Polski. Funkcjonuje także usługa wypożyczeń międzybibliotecznych.

Książki można zamówić i wypożyczyć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 86 275 23 43 w. 30 - Oddział dla Dzieci, w. 31 - Wypożyczalnia dla Dorosłych, lub mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Elektroniczna rezerwacja w systemie MAK+ jest niemożliwa ze względu na niekompletną bazę czytelników.

 

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com