"Co ze mnie wyrośnie?" - spotkanie w ramach akcji TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2015

W dniach 23-29 marca trwała ogólnoeuropejska akcja „Tydzień z Internetem. Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem już po raz kolejny przyłączyła się do udziału organizując spotkanie dla dzieci pt. „Co ze mnie wyrośnie”. Zajęcia odbyły się 27 marca i dotyczyły najciekawszych zawodów oraz umiejętności potrzebnych do ich wykonywania.

Podczas dwugodzinnego spotkania dzieci brały udział w zajęciach ruchowych i animacyjnych, wcielały się w przedstawicieli różnych zawodów, przedstawiały scenki pantomimiczne dotyczące pracy w cyrku, operze i filmie. Na podstawie książki Aleksandry i Daniela Mizielińskich pt. „Co z ciebie wyrośnie” poznały nowe zawody oraz grały w edukacyjne gry komputerowe towarzyszące wydaniu książki.

Uczestnicy zarejestrowali swój udział na stronie kampanii Tydzień z Internetem”, a na zakończenie spotkania otrzymali upominki.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange