„Narodowe Czytanie” w Wysokiem Mazowieckiem

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w X Jubileuszowej Edycji Akcji „Narodowe Czytanie”.

W tym roku spotykamy się 5 września o godz. 16:00 w holu kina „Wars” w Miejskim Ośrodku Kultury, aby odczytać II akt „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. W ramach Narodowego Czytania 2021 odbędzie się rozstrzygnięcie I Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Wiersza Klasycznego WYSOKIE rymowanie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie. Spotkanie dopełni występ wokalny Klubu Seniora „Pogodna Jesień”.

Zapraszamy Państwa do włączenia się w wydarzenie – liczymy na aktywny udział i wspaniałą zabawę!

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange