UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

Spotkania z pasjami

„Spotkania z pasjami” to projekt edukacyjno-animacyjny realizowany przez Fundację Orange skierowany do seniorów. W roku ubiegłym cieszył się on dużym zainteresowaniem i dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem postanowiła kontynuować spotkania.

Tym razem seniorzy będą mieli okazję uczestniczyć w 15 spotkaniach on-line w formie wideokonferencji, które odbędą się w „Czytelni książki i prasy” MBP. Gośćmi tych spotkań będą zarówno osoby znane, które opowiedzą o swoich zainteresowaniach, jak również osoby mniej znane, ale równie aktywnie spędzające czas wolny.

Zajęcia są bezpłatne i będą odbywać się w czwartki o godz. 11.00 od kwietnia do listopada, średnio dwa razy w miesiącu.

Zaczynamy już 10 kwietnia spotkaniem z Emilianem Kamińskim. Zapraszamy!

E. Decewicz

Zrealizowane w ramach programu