DESIGNED BY joomla2you

 UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Biblioteka

JAK BYĆ LEPSZYM? - spotkanie autorskie Jacka Łapińskiego

W „Wypożyczalni dla dorosłych” Miejskiej Biblioteki Publicznej 9 grudnia odbyły się trzy spotkania autorskie Jacka Łapińskiego, autora książki „Jak być lepszym”.

Publikacja dotycząca psychologii pozytywnej, rozwoju osobistego oraz zawodowego skłania do refleksji, motywuje i inspiruje do przemyślanego działania.

Uczestnikami dwóch pierwszych spotkań byli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych oraz Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem.

Autor podczas spotkań z młodzieżą udzielał wiele rad podając przykłady z życia, zachęcał do realizacji marzeń, celów, pasji. W trzecim spotkaniu o godz. 1700 uczestniczyli mieszkańcy miasta i okolic, którzy dyskutowali z autorem na temat szczęścia, sukcesu, świadomego myślenia i odpowiedzialnego działania.

Książka „Jak być lepszym” dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej.


Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com