Zapraszamy do Biblioteki po nowości wydawnicze

Drodzy czytelnicy !

Wypożyczalnia dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wysokiem Mazowieckiem pragnie poinformować wszystkich zainteresowanych czytelników, że w miesiącu kwietniu wzbogaciła swoje zbiory o 104 nowe pozycje książkowe.    Zakupione książki są o różnorodnej tematyce. Zapraszamy do biblioteki i zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oto niektóre  tytuły zakupionych książek:

Mróz R. - „Wotum nieufności”, Brown S. - „Spięcie”, Wiśniewski J. - „Eksplozje”, Kasiuk A. - „Jagoda”, Hołownia Sz.- „Ludzie w czasach Jezusa”, Sznajderman M. - „Fałszerze pieprzu”, Coben H. - „Już mnie nie oszukasz”, Lingas-Łoniewska A. - „Boys from Hell”, Kordel M. - „Anioł do wynajęcia”, Mirek K. - „Tajemnica zamku”, Steel D. - „Nagroda”, Steel D. - „Kochanka”, Roberts N. - „Obsesja”, Yilmaz M. - „Soraya”, Coelho P. - „Szpieg”, Sullivan R. - „Córka Stalina”, Swiętek E. - „Cień burzowych chmur”, Judejko M. - „Dopóty życia, dopóki nadziei”, Cussler C. - „Przemytnik”.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange