DESIGNED BY joomla2you

 UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Biblioteka

Wypoczynek z książką - nowości wydawnicze w bibliotece!

W okresie letnim Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem wzbogaciła swój księgozbiór o nowości wydawnicze, które zostały zakupione ze środków powiatowych. Na półkach naszej biblioteki znalazła się zarówno literatura piękna, jak i popularnonaukowa. Szukając lektury na wakacje czy urlop trafimy na biografię Zenka Martyniuka, który wystąpił w naszym mieście podczas tegorocznego Dnia Łabędzia, a także na inne ciekawe książki dla dzieci i młodzieży.

Oto kilka wybranych pozycji:

WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH:

ODDZIAŁ DLA DZIECI:

 

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com