UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Wypoczynek z książką - nowości wydawnicze w bibliotece!

W okresie letnim Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem wzbogaciła swój księgozbiór o nowości wydawnicze, które zostały zakupione ze środków powiatowych. Na półkach naszej biblioteki znalazła się zarówno literatura piękna, jak i popularnonaukowa. Szukając lektury na wakacje czy urlop trafimy na biografię Zenka Martyniuka, który wystąpił w naszym mieście podczas tegorocznego Dnia Łabędzia, a także na inne ciekawe książki dla dzieci i młodzieży.

Oto kilka wybranych pozycji:

WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH:

ODDZIAŁ DLA DZIECI: