UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Biblioteka

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu po raz 38 organizuje Konkurs „O Laur Jabłoni”

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza do udziału w XXXVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Jabłoni '2018", którego celem jest inspirowanie do aktywności twórczej i zachęcenie twórców nieprofesjonalnych do wypowiadania się przez poezję.

Więcej informacji w regulaminie: http://ksiaznicaplocka.pl/wp-content/uploads/2018/02/Laur-Jabloni-2018-regulamin.pdf

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange