UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Zapraszamy na "Baje. Bajki. Bajeczki..."

Uwaga!!! aktualny regulamin i karta zgłoszenia w załączeniu pod plakatem.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta_zgloszenia_baje_2018.doc)KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania[XXXI MAŁY KONKURS RECYTATORSKI DLA DZIECI I MŁODZIEZY "Baje, bajki, bajeczki ..."]299 kB
Pobierz plik (Regulamin_Baje,bajki,bajeczki_2018.pdf)REGULAMIN do pobrania[REGULAMIN XXXI MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "Baje, bajki, bajeczki ..."]319 kB

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange