Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

SALONIK LITERACKI - "Kilka słów o Koperniku"

Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zapraszają na spotkanie w ramach SALONIKU LITERACKIEGO z dr. Wojciechem K. Szalkiewiczem pt."Kilka słów o Koperniku" w dniu 21 maja 2018 r. o godzinie 17:00.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange