DESIGNED BY joomla2you

 UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

telefon: 508 095 193

Biblioteka

Dział Pedagogiczny poleca ... książkę miesiąca

Książka miesiąca – czerwiec 2018 r.

Jak się uczyć

Ron Fry, Poznań 2016

Ron Fry jest propagatorem poprawy poziomu edukacji publicznej oraz rzecznikiem rodziców i uczniów, aktywnie zajmującym się doskonaleniem programów edukacji osobistej. W swojej książce przekazuje czytelnikowi sposób na to, by nauka nie była już dla nas problemem.

 

Książka przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami – dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę poradzą sobie na każdym etapie kształcenia. Poznajemy podstawowe elementy procesu uczenia się po to, aby niczego nie przegapić w procesie zdobywania wiedzy. Znajdziemy tu informacje zarówno o tym, jak przygotować swoje miejsce pracy, jak przygotować swoje notatki, na co zwracać uwagę podczas nauki, w jaki sposób czytać, by odnieść jak największy sukces, jak wyróżniać się w klasie czy grupie, jak prowadzić poszukiwania online i wiele innych. Zawiera wskazówki, jak pomagać w nauce młodszym dzieciom, zwalczać zmęczenie i znudzenie w trakcie nauki, najwięcej skorzystać z zajęć klasowych.

Porady zawarte w publikacji mogą wykorzystać zarówno dzieci przygotowujące się do sprawdzianów, jak i dorośli przystępujący do ważnych egzaminów. To idealne kompendium wiedzy o tym, jak zdobywać wiedzę w jak najlepszy sposób.

 

Źródło: www.gandalf.com.pl, www.rebis.com.pl

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com