UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Niezwykła przyjaźń Klausa Pischela w zbiorach biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna dziękuje darczyńcy za przekazanie do zbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych książki autorstwa Klausa Pischela pt. "Niezwykła przyjaźń".

To historia niezwykłej przyjaźni księdza Józefa Kaczyńskiego pochodzącego ze wsi Krasowo-Częstki i oficera żandarmerii - Niemca Philippa Schweigera, która zrodziła się w Tykocinie wbrew wojennym okolicznościom.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange