UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Wysokie Mazowieckie 1918-1939. Kalendarium

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem posiada w swoich zbiorach publikację „Wysokie Mazowieckie 1918-1939. Kalendarium” autorstwa Tomasza i Ignacego Śmigielskich wydaną przez Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w 2018 roku. Praca przedstawia różne aspekty życia mieszkańców naszego miasta okresu międzywojennego w układzie chronologicznym. Zapraszamy do wypożyczeń!

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange