DESIGNED BY joomla2you

 UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek
w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl
telefon: 508 095 193

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Biblioteka

Dział pedagogiczny poleca – „Od facebooka do post-przyjaźni”

Czasy, w których żyjemy, Zygmunt Bauman określa jako płynną nowoczesność. Jej cechą charakterystyczną jest uwolnienie od więzi i zobowiązań, zwolnienie z reguł i norm, które niedawno wydawały się oczywiste. Efektem tych zmian jest zatarcie znaczeń pojęć takich jak np. przyjaźń. Autor przygląda się przeobrażeniom, jakim uległy nasze relacje z bliskimi. Pokazuje nowe warianty relacji: przyjaźń skomercjalizowaną, czy relacje paraspołeczne.

Książka, którą proponujemy porusza temat niezwykle ważny w dzisiejszych czasach. Coraz powszechniejszy dostęp do technologii powoduje, że gubimy się we własnych uczuciach i emocjach. Zapraszamy do zapoznania się z obserwacjami autora na temat zmian zachodzących w relacjach międzyludzkich.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com