UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do zwracania i wypożyczania książek

w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem

kontakt: mbpwysmaz@poczta.onet.pl

telefon: 508 095 193

Nowości wrzesień 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem pozyskała dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na kwotę 7 000 zł w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych i rozpoczęła zakup książek.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange