Darmowe kursy językowe i specjalistyczne w bilbiotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że prowadzi nabór na bezpłatne interaktywne kursy językowe i specjalistyczne. Nauka odbywać się będzie metodą e-learningową (przez Internet) na specjalnie zaprojektowanych platformach multimedialnych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, fotolekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Nauka może odbywać się zarówno w bibliotece jak i w domu.

Cały kurs trwa ok. 6 miesięcy.

W ramach programu „Funpakiet dla bibliotek” Miejska Biblioteka Publiczna udostępnia następujące kursy:

1.  Kursy dla dzieci:

• FunEnglish.pl – multimedialny podręcznik do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat.

2.  Kursy językowe lerni dla dorosłych oraz młodzieży 12+:

• Angielski – multimedialny kurs języka angielskiego na poziomie A1-B2,
  • Niemiecki – multimedialny kurs języka niemieckiego na poziomie A1-B1,
  • Francuski – multimedialny kurs języka francuskiego na poziomie A1.

3.  Kursy specjalistyczne z serii Kursy123:

• Pamiętaj123 – skutecznie wspomaga procesy pamięciowe i uczy technik zapamiętywania.

Osoby zainteresowane ww. kursami zapraszamy do „Czytelni Książki i Prasy”  Miejskiej Biblioteki Publicznej w celu uzyskania bliższych informacji.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange