DESIGNED BY joomla2you
    • Wspólne kolędowanie - koncert online
    • read more
    • Bieg Tropem Wilczym

Biblioteka

Ferie z książką

           „Podróż w bajkowy świat” to hasło pod jakim w dniach 26-30 stycznia odbywały się ferie zimowe zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

             W trakcie 5-dniowych spotkań dzieci wzięły udział w zajęciach integracyjnych, grach edukacyjnych i zabawach ruchowych. Grały w kręgle, bawiły się w muzyczne krzesła, uczyły się choreografii do znanych piosenek, słuchały bajek i rysowały. Na podstawie książki „Niech żyje współpraca!” serii Kubusia Puchatka dzieci przedstawiły mini teatrzyk i rysowały ulubionych bohaterów. Prace plastyczne powstały także po przeczytaniu bajki „Przepraszam, czy jesteś czarownicą?” oraz opowiadań o smokach. Dzieci ćwiczyły również spostrzegawczość szukając ukrytych elementów na obrazkach książeczek z serii Popatrz i znajdź. Największą jednak frajdę sprawiło przebijanie balonów, w których ukryte były zagadki dotyczące postaci z bajek.

            Cieszymy się, że przygotowane przez nas atrakcje pozwoliły w miły i ciekawy sposób spędzić czas wolny od zajęć szkolnych. Zapraszamy za rok !!!

             Ewelina Decewicz

 

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com