Miejska Biblioteka Publiczna wznawia działalność

• 1. Działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej zostaje wznowiona 4 maja 2020 r.
  • 2. Biblioteka jest czynna w godz. 900-1600.
  • 3. Czytelnicy mogą korzystać jedynie ze zbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych. Czytelnia Książki i Prasy oraz Pracownia Orange pozostaną nieczynne do odwołania.
  • 4. Przed planowaną wizytą w Bibliotece zaleca się kontakt telefoniczny: 86 275 23 43 w. 31 lub 508 095 193 albo e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem umówienia godziny, aby uniknąć kolejek i ewentualnego zamówienia książek do wypożyczenia (katalog książek dostępny jest na stronie: https://szukamksiążki.pl/SkNewWeb/bstart/929).
  • 5. Obsługa czytelników odbywać się będzie wyłącznie na parterze budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w oznaczonym miejscu (dostęp do innych pomieszczeń nie będzie możliwy).
  • 6. Czytelnik zobowiązany jest do zasłonięcia nosa i ust, noszenia rękawiczek/dezynfekcji rąk podczas wizyty w Instytucji.
  • 7. Każda książka zwrócona do Biblioteki przejdzie obowiązkową 14-dniową kwarantannę, w związku z czym mogą wystąpić utrudnienia z dostępnością niektórych tytułów.
Powyższe zasady wprowadzamy z myślą o bezpieczeństwie Czytelników i pracowników Biblioteki. Dbajmy o nasze zdrowie, o siebie nawzajem.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange