DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

______________________________________________________________________________________________________________

 Informacja

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że od dnia 22 listopada 2018 r. posiada w sprzedaży album pt. „Wysokie Mazowieckie w fotografii w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski 1918-2018” autorstwa Karola Głębockiego i Tomasza Śmigielskiego.

 

Album można zakupić w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury mieszczącym się w Urzędzie Miasta na II piętrze w pokoju nr 28 w godzinach 900 – 1430.

 Serdecznie zapraszamy.

 

Kino

TYGRYS PIETREK już 18 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury

  

Już 18 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć niesamowite przedstawienie pt. "Tygrys Pietrek" w wykonaniu aktorów z Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

 

"Tygrys Pietrek" to historia małego tygryska, który boi się wszystkiego w otaczającym go świecie. Za karę dorosłe, odważne tygrysy odbierają mu paski. Jednak gdy mama tygryska rozchorowuje się i potrzebuje pomocy, ten zapomina o swoich lękach i odważnie, nie bacząc na czyhające niebezpieczeństwa, wyrusza w świat, by odnaleźć i sprowadzić lekarza. Jego odwaga zostaje nagrodzona i nasz bohater odzyskuje swe paski.

Autor - Hanna Januszewska

Reżyseria – Krystian Kobyłka

Muzyka – Marcin Mirowski

Scenografia – Eva Farkasova

Ruch sceniczny – Jacek Gębura

Obsada:

Marzanna Gawrych

Beata Antoniuk

Bogumiła Wierzchowska – Gosk

Tomasz Bogdan Rynkowski

Marek Janik

Wstęp: 15 zł, bilety do nabycia przed spektaklem w holu kina MOK u pracowników teatru.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com