Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

______________________________________________________________________________________________________________

Informacja

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że od dnia 22 listopada 2018 r. posiada w sprzedaży album pt. „Wysokie Mazowieckie w fotografii w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski 1918-2018” autorstwa Karola Głębockiego i Tomasza Śmigielskiego.

Album można zakupić w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury mieszczącym się w Urzędzie Miasta na II piętrze w pokoju nr 28 w godzinach 900 – 1430.

Serdecznie zapraszamy.

Kino

Filmy "Dziewczyna z pociągu" oraz "Szajbus i pingwiny" w kinie MOK

"Dziewczyna z pociągu"                                     "Szajbus i pingwiny"

25 października 2016 r.                                         25 października 2016 r.

godz. 17:00                                                           godz. 9:00

Dozwolono od lat 15.
Czas trwania: 140 min.                                                     Czas trwania: 95 min.

Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci) - 13 zł

Film wyświetlany w technologii cyfrowej przy współpracy z firmą Lumiere Sp. z o. o. w Białymstoku.

Zapraszamy!