Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

______________________________________________________________________________________________________________

Informacja

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że od dnia 22 listopada 2018 r. posiada w sprzedaży album pt. „Wysokie Mazowieckie w fotografii w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski 1918-2018” autorstwa Karola Głębockiego i Tomasza Śmigielskiego.

Album można zakupić w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury mieszczącym się w Urzędzie Miasta na II piętrze w pokoju nr 28 w godzinach 900 – 1430.

Serdecznie zapraszamy.

Kino

Filmy w kinie MOK

W niedzielę, 11 grudnia 2016 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zostaną wyświetlone filmy:
"Bociany"
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety"
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

Bilety do nabycia w dniu projekcji od godz. 11:00 w holu MOK.

Filmy wyświetlane będą w technologii cyfrowej przy współpracy z firmą
Lumiere Sp. z o. o. w Białymstoku.
Zapraszamy!

"BOCIANY"                                           "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"            "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
Godz. 12:45                                            Godz. 14:30 i 19:30                                Godz. 17:00
                                                                Dozwolony od lat 15.                              Dozwolony od lat 10.
Czas trwania: 93 min.                              Czas trwania: 135 min.                           Czas trwania: 130 min.
Bilet normalny - 15 zł                               Bilet normalny - 16 zł                             Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy - 13 zł                                  Bilet ulgowy - 14 zł                                 Bilet ulgowy - 13 zł