Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Kino

Filmy w kinie MOK

W środę, 18 października 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
zostaną wyświetlone filmy:

"LEGO NINJAGO FILM", godz. 16:30
"Dwie korony", godz. 18:00
"BOTOKS", godz. 13:45 i godz. 19:45

Bilety do nabycia w dniu projekcji w holu MOK.

Filmy wyświetlane będą w technologii cyfrowej przy współpracy z firmą Lumiere Sp. z o. o. w Białymstoku.

Zapraszamy!

Bilet normalny - 16 zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci) - 14 zł
Bilet grupowy (szkoły, zakłady pracy) - 12 zł