Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Już 2 spotkania z podstaw fotografii cyfrowej za nami !

W Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się już 2 spotkania w ramach kursu podstaw fotografii cyfrowej, prowadzonego przez lokalnego fotografa p. Kamila Olechwirowicza.

Następne spotkanie zaplanowane jest na 20 listopada br.

Zapraszamy!