Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Spotkanie informacyjne

W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2017 r. znowelizowanej ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, powołującej piąty rodzaj sił zbrojnych - Wojska Obrony Terytorialnej, w dniu 19 czerwca 2017 r. o godz. 1300, Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza na spotkanie informacyjne.

Spotkanie odbędzie się w  sali kinowej  Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Prowadzone będzie przez kadrę oficerską Brygady Obrony Terytorialnej w Białymstoku. Tematem spotkania jest „Tworzenie i funkcjonowanie Wojsk Obrony Terytorialnej”.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w spotkaniu.