Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Warsztaty rozwoju osobistego

28 listopada 2017 (wtorek)
w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
od godziny 10.00 odbędą  się  warsztaty rozwoju osobistego z psychologiem, streetworkerem, doradcą zawodowym, specjalistami od emisji głosu, wizażu i autoprezentacji.

Gościem specjalnym będzie Bernadetta Krynica, poseł na Sejm, zasiada w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Zdrowia.

Zapraszamy osoby powyżej 60 roku życia.
Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia w MOK Wysokie Mazowieckie.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Dzień Dobry.