Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym w ramach Dnia Łabędzia 2018

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie

zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Polska Niepodległa"

zorganizowanym w ramach miejskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i tegorocznego "Dnia Łabędzia".

Prace należy dostarczyć do biura Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem do dnia 30 maja 2018 r.

Regulamin i metryczkę pracy należy pobrać z załącznika.