Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Album o Wysokiem Mazowieckiem w sprzedaży !

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem przypomina, że od dnia 22 listopada 2018 r. posiada w sprzedaży album pt. „Wysokie Mazowieckie w fotografii w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski 1918-2018” autorstwa Karola Głębockiego i Tomasza Śmigielskiego.

Album można zakupić w:

* Księgarni BOOK BOOK, ul. Rynek Piłsudskiego 24, w godz. 8:00 - 17:00

* Biurze MOK mieszczącym się w Urzędzie Miasta na II piętrze w pokoju nr 28 w godzinach 9:00 – 14:30.

Serdecznie zapraszamy.