Pracownia Orange

WYSOKIE MAZOWIECKIE - PRACOWNIĄ ORANGE MIESIĄCA

Najbardziej aktywne i wyróżniające się pracownie, co miesiąc, mają szansę zdobyć tytuł Pracowni Orange Miesiąca. Administratorzy po raz pierwszy w historii nowej platformy wybierali pracownię miesiąca. Za aktywność i filmik o rodzinceorange.pl w ramach wyzwania to my otrzymaliśmy ten zaszczytny tytuł. Dziękujemy za wyróżnienie naszej pracowni i pozdrawiamy wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Czy wiesz, że...

Nasza pomarańczowa przygoda trwa już pięć lat!
Tak, dobrze czytasz. Chociaż uroczyste otwarcie odbyło się 22 stycznia 2018 roku, to działania z tym związane rozpoczęły się latem 2017 roku.
Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z naszą relacją do najnowszego wyzwania na platformie pracownieorange.pl: "Dawno, dawno temu..., czyli historia naszej Pracowni".

Wielkie e-sportowe emocje nadchodzą!

Już w przyszłym tygodniu rozegramy Wakacyjny Turniej FIFA!
Dlatego jeśli jesteś uczniem (lub uczennicą) szkoły podstawowej,
a piłka nożna jest Twoja pasją, to propozycja dla Ciebie!
- Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lipca osobiście w pracowni
lub pod numerem 86 275 23 43 w. 23 w godzinach od 8:00 do 16.00
- Przy zgłoszeniu poinformuj, jaką drużynę poprowadzisz do zwycięstwa
- Gramy 14 i 15 lipca od godziny 10.00
- Losowanie grup będzie 14 lipca o godzinie 9.40
- Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś - liczba miejsc jest ograniczona.

SZUKAMY WOLONTARIUSZY!

Masz fajne pomysły, trochę wolnego czasu oraz chęć współorganizacji ciekawych warsztatów?
Interesujesz się nowymi technologiami lub masz inne pasje?
Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do naszej drużyny!
Na zdjęciu zespół Pracowni Orange z panią Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.
Katarzyna Michalska, Edyta Porowska, Małgorzata Sałęga, Anna Kamińska, Cecylia Dąbrowska, Ewelina Śmigielska

Zapraszamy do naszej pracowni

Kończy się rok szkolny, jest już więcej czasu, a więc czeka na was pracownia Orange.
Można tu mile spędzić czas w towarzystwie kolegów i koleżanek, pograć w nowe gry planszowe lub na PlayStation. Będą też organizowane dla was ciekawe warsztaty kreatywne.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) w godz. 8 - 17.
Do zobaczenia!

SUKCES NASZEJ PRACOWNI

Mamy to! Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem została wyróżniona w rankingu wszech czasów grywalizacji! Nasza aktywność została doceniona i znaleźliśmy się na wysokim 9 miejscu w skali kraju.
Za zaangażowanie i zgromadzone punkty otrzymaliśmy od Fundacja Orange wspaniałe gry planszowe, które trafią do naszej kolekcji. Oczywiście gry są do Waszej dyspozycji. A my nie spoczywamy na laurach, planujemy kolejne działania.
Czekamy na Was w Pracowni Orange.

Podsumowanie warsztatów "Laurka dla Mamy"

Dnia 24 maja odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci. Uczestnicy wykonali piękne laurki, by potem wręczyć je swoim Mamom z okazji Dnia Matki. Oto efekty ich pracy.
Organizatorem była Pracownia Orange wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Wysokiem Mazowieckiem. Swoją pomocą wsparła młodzież - Karolina i Kamil.

Z okazji Dnia Matki wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, radości, dumy z dzieci i spełnienia najskrytszych marzeń.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange