DESIGNED BY joomla2you

Pracownia Orange

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie i spotkanie informacyjne

Zapraszamy do Pracowni Orange na bezpłatne szkolenie połączone ze spotkaniem informacyjnym, które poprowadzą szkoleniowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.

6 kwietnia 2018 r. w godz. 10:00 – 14:00

Na szkolenie zapraszamy nie tylko pracowników domów kultury, ale także szkół, urzędów, działaczy organizacji pozarządowych oraz lokalnych badaczy, pasjonatów historii. Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu!

Szczegóły poniżej.

Podczas spotkania dowiemy się m.in. o ciekawych, darmowych warsztatach oraz grantach na realizację autorskich pomysłów w następującym zakresie:

1. Podlaski Pomost Kultury - realizowany w ramach programu Bardzo Młoda Kultura Narodowego Centrum Kultury. To już trzecia edycja tego projektu, w ramach którego proponujemy atrakcyjne, bezpłatne warsztaty oraz dofinansowanie własnych projektów na rzecz edukacji kulturowej. To wielka szansa dla animatorów kultury, be zrealizować pomysły, na które dotychczas nie mieli funduszy. Podczas spotkania dowiemy się jak przygotować wniosek.

2. Pomost Dla Niepodległej - to szansa dla lokalnych domów kultury województwa podlaskiego na realizację projektów kulturalnych związanych ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Na spotkaniu dowiemy się, o jakie pieniądze i na jakie konkretnie wydarzenia można się ubiegać.

3. VIII Ogólnopolska Giełda Projektów - to coroczne spotkanie animatorów kultury z całej Polski organizowane wspólnie z Narodowym Centrum Kultury. Dowiemy się jakie projekty można zgłaszać i z których za darmo można skorzystać.

4. Digitalizacja - trzygodzinne szkolenie z tego, jak sprawdzić, które z naszych dokumentów, nagrań są wartościowe, jak je w prosty sposób zabezpieczyć, utrwalić w formie cyfrowej, a także jak je udostępniać. Szkolenie ma przekonać, że cyfrową archiwizację można przeprowadzić w prosty sposób, bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt.

 

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com