Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Pracownia Orange

Łączy nas pamięć - akcja społeczno-edukacyjna Żonkile - spotkanie I

Zapraszamy wszystkich chętnych (bez ograniczeń wiekowych) do wspólnego uczczenia 75. rocznicy powstania w getcie warszawskim.

W ramach akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile zainicjowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, we współpracy z Kołem Plastycznym działającym przy MOK w Wysokiem Mazowieckiem  5 kwietnia o godz.16:00 przygotujemy papierowe żonkile, które rozdamy przechodniom na ulicach naszego miasta w dzień przed rocznicą wybuchu powstania - 18 kwietnia.

Przeprowadzimy również krótką prelekcję związaną z historią Żydów w Polsce.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange