UWAGA!!!

tel. 508 095 193

Pracownia Orange

Łączy nas pamięć - akcja społeczno-edukacyjna Żonkile - spotkanie I

Zapraszamy wszystkich chętnych (bez ograniczeń wiekowych) do wspólnego uczczenia 75. rocznicy powstania w getcie warszawskim.

W ramach akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile zainicjowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, we współpracy z Kołem Plastycznym działającym przy MOK w Wysokiem Mazowieckiem  5 kwietnia o godz.16:00 przygotujemy papierowe żonkile, które rozdamy przechodniom na ulicach naszego miasta w dzień przed rocznicą wybuchu powstania - 18 kwietnia.

Przeprowadzimy również krótką prelekcję związaną z historią Żydów w Polsce.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange