Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Pracownia Orange

Wiosno, przyjdź :)

We wtorek po świętach, czyli 3 kwietnia br., w naszej pracowni odbyły się otwarte zajęcia pt. „Uwolnijmy wiosnę!”.

Zeszłotygodniowe opady śniegu i wielkanocny deszcz utwierdziły nas w przekonaniu, że musimy zrobić coś, żeby wiosna do nas przyszła i zechciała zostać. O godz. 12:00 zawitały do nas dzieci, które chcą, żeby już było cieplej na zewnątrz. Aby tak się stało, śpiewaliśmy wspólnie wiosenne piosenki, wykonywaliśmy kwiaty z papieru, malowaliśmy zwiastuny wiosny, wykonywaliśmy baranki z patyczków kosmetycznych i płatków kosmetycznych oraz zajączki. Na koniec chętni uczestnicy naszych zajęć mogli wykonać wiosenny makijaż.

Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, nasza pracownia, ozdobiona ich pracami, wygląda pięknie i czekamy już tylko na cieplejsze dni :)

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange