Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Pracownia Orange

Interesujące szkolenie z WOAK już za nami !

Szóstego kwietnia br. w Pracowni Orange odbyło się bezpłatne szkolenie połączone ze spotkaniem informacyjnym, które poprowadzili szkoleniowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku - panie Izabela Dąbrowska i Katarzyna Zagłoba oraz pan Mariusz Bieciuk z Białostockiego Ośrodka Kultury.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele m.in urzędów, instytucji i stowarzyszeń z terenu miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o ciekawych, darmowych warsztatach oraz grantach na realizację autorskich pomysłów w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury, Pomostu Dla Niepodległej i VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Odbyło się również szkolenie z zakresu archiwizacji dokumentów i digitalizacji.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange