UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem MOK

Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem

zaprasza do nowej siedziby

w Urzędzie Miasta Wysokie Mazowieckie

piętro II

kontakt: pracowniaorange@wysokiemazowieckie.pl

Pracownia Orange

Interesujące szkolenie z WOAK już za nami !

Szóstego kwietnia br. w Pracowni Orange odbyło się bezpłatne szkolenie połączone ze spotkaniem informacyjnym, które poprowadzili szkoleniowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku - panie Izabela Dąbrowska i Katarzyna Zagłoba oraz pan Mariusz Bieciuk z Białostockiego Ośrodka Kultury.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele m.in urzędów, instytucji i stowarzyszeń z terenu miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o ciekawych, darmowych warsztatach oraz grantach na realizację autorskich pomysłów w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury, Pomostu Dla Niepodległej i VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Odbyło się również szkolenie z zakresu archiwizacji dokumentów i digitalizacji.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange