Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Pracownia Orange

Współpraca Pracowni Orange z Kołem Plastycznym MOK

Od wielu lat w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem działa Koło Plastyczne, skupiające głównie uczniów szkół podstawowych. Dzieci uczestniczące w zajęciach są bardzo utalentowane, a ich opiekunka - Iwona Kaczyńska - otwarta na nowe inicjatywy. Dlatego postanowiliśmy podjąć współpracę z Kołem Plastycznym. Już wkrótce przeprowadzimy pierwszą wspólną akcję.

Jaką? Tajemnica zostanie ujawniona w kolejnej aktualności :) Załączamy kilka zdjęć z pracy Koła - ich prace odzwierciedlają wiosenno-wielkanocne nastroje :)

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange