UWAGA!!!

tel. 508 095 193

Pracownia Orange

Współpraca Pracowni Orange z Kołem Plastycznym MOK

Od wielu lat w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem działa Koło Plastyczne, skupiające głównie uczniów szkół podstawowych. Dzieci uczestniczące w zajęciach są bardzo utalentowane, a ich opiekunka - Iwona Kaczyńska - otwarta na nowe inicjatywy. Dlatego postanowiliśmy podjąć współpracę z Kołem Plastycznym. Już wkrótce przeprowadzimy pierwszą wspólną akcję.

Jaką? Tajemnica zostanie ujawniona w kolejnej aktualności :) Załączamy kilka zdjęć z pracy Koła - ich prace odzwierciedlają wiosenno-wielkanocne nastroje :)

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange