UWAGA!!!

tel. 508 095 193

Pracownia Orange

Dzień Matki z Pracownią Orange

Dzień Matki - 26 maja to bardzo ważny dzień.

Tego dnia dzieci wręczają upominki swoim mamom. Niektórzy je kupują, a inni wolą wykonać je samodzielnie.

My zdecydowanie należymy do tej drugiej grupy ;) dlatego zapraszamy dzieci małe i trochę większe na dwuczęściowe zajęcia, podczas których wykonamy... niespodziankę.

Część I - 23 maja o godz. 17.00

Część II - 25 maja o godz. 16.00.

Uwaga! Podczas tych dwóch spotkań będziemy przygotowywać jedną niespodziankę, dlatego prosimy o obecność na obu.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange