UWAGA!!!

tel. 508 095 193

Pracownia Orange

Start II edycji zajęć z robotyki w Pracowni Orange

W czwartkowe popołudnie, 10 maja, wystartowała II edycja zajęć z robotyki. Tym razem połowę grupy stanowią dziewczynki, co bardzo nas cieszy, bo kto powiedział, że roboty są zarezerwowane wyłącznie dla chłopców? Dzieciaki dowiedziały się, na jakiej zasadzie działają roboty, a największą frajdę miały z rozkręcania jednego z istniejących, łączenia różnych elementów i zabawy drugim.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange