Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Pracownia Orange

Bukiety z okazji Dnia Matki w Pracowni Orange

W środę, 23 maja, rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Matki w Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem. Podczas warsztatów, które poprowadziła pani Violetta Dąbrowska, przygotowaliśmy elementy, które wykorzystaliśmy podczas drugiej części warsztatów - 25 maja. Posłużyły nam one do wykonania pięknych bukietów kwiatów. A nie są to zwykłe bukiety, bo zamknięte w kartce pocztowej. Jak to możliwe?

Wystarczy odrobina wyobraźni, kolorowy papier, nożyczki, klej i trójwymiarowa kartka gotowa. Jesteśmy przekonani, że mamy obdarowane takimi prezentami były bardzo zadowolone :)

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange