DESIGNED BY joomla2you

Pracownia Orange

Czekamy na Ciebie - Wolontariat w Pracowni Orange

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza (5 grudnia) w Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się spotkanie organizacyjno-informacyjne dotyczące wolontariatu. Cieszy nas, że oprócz osób, które już nas wspierają, pojawiły się nowe, chętne do pomocy. Uczestnicy dowiedzieli się, na czym polega wolontariat i e-wolontariat oraz w jaki sposób mogliby pomóc przy organizacji różnych akcji i wydarzeń organizowanych przez Pracownię.

 

Była to również doskonała okazja by podsumować ten rok i uhonorować osoby, które wspierają nas od początku istnienia Pracowni. Jeszcze raz dziękujemy uczniom ze szkolnego koła wolontariatu „Pomagam aktywnie” działającego w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem oraz ich opiekunom – p. Annie Korzątkowskiej i p. Mariuszowi Prusko.

Było to ostatnie spotkanie zorganizowane w ramach Tygodnia Pracowni Orange 2018. Dziękujemy mieszkańcom miasta, którzy znaleźli czas, by świętować wspólnie z nami, a wszystkich chętnych zainteresowanych wolontariatem – zapraszamy do współpracy!

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com