DESIGNED BY joomla2you

 UWAGA!!!

W związku z trwającym remontem Miejskiego Ośrodka Kultury
Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem
zaprasza do nowej siedziby
w Urzędzie Miasta Wysokie Mazowieckie, piętro II
kontakt: pracowniaorange@wysokiemazowieckie.pl
tel. 508 095 193

Pracownia Orange

Podstawy brafittingu w Klubie Mamusiek

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Pracownia Orange zorganizowała spotkanie dotyczące podstaw brafittingu. Panie przybyłe 4 marca na zajęcia Klubu Mamusiek poznały tajniki dobrze dobranego biustonosza, dowiedziały się jak w prosty sposób sprawdzić swój rozmiar oraz na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie stanika. Uczestniczki miały okazję zobaczyć czym różnią się poszczególne modele i dla kogo są przeznaczone. Była to również doskonała okazja do poznania nowości dostępnych na rynku.

 Spotkanie przygotowała i poprowadziła specjalistka w tej dziedzinie p. Monika Wałejko – współwłaścicielka sklepu Verona i firmy Vena Lingerie (polskiego producenta bielizny damskiej). Towarzyszyły jej panie pracujące w sklepie w naszym mieście, które na koniec rozdały wszystkim paniom upominki oraz zniżki do sklepu.

Noszenie dobrze dobranego stanika jest ważne nie tylko ze względu na ładny wygląd, ale również dla naszego zdrowia. Nieodpowiednie podtrzymanie biustu może powodować migrenę oraz prowadzić do zwyrodnień kręgosłupa. Jesteśmy przekonani, że uczestniczki spotkania zastosują zdobytą wiedzę w praktyce.

Zrealizowane w ramach programu
Pracownie Orange

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com