DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

XIII Międzynarodowy Festiwal Folkloru PODLASKIE SPOTKANIA

Impreza
Data: czwartek, 2 sierpień 2018 17:30

Miejsce: Plac przed Miejskim Ośrodkiem Kultury

Organizatorami festiwalu w Wysokiem Mazowieckiem są Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Wystąpią zespoły z: Portugalii, Tajwanu, Kanady, Słowacji,Indii, Rumunii, Gruzji i Łotwy

Międzynarodowego Festiwalu Folkloru ,,Podlaskie Spotkania” od lat organizowany jest w kilku miastach i gminach naszego województwa przez Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Skowronki”, Stowarzyszenie Artystyczne „Skowronki” z Brańska i Miejski Ośrodek kultury w Brańsku.

Współorganizatorzy: Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu w Ciechanowcu, Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem i Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach, Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej w Białystok/ Jurowce. 

 

Telefon
862752343
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dostępne terminy


  • czwartek, 2 sierpień 2018 17:30

Powered by iCagenda

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com