Zespoły i koła

Zajęcia artystyczne w MOK

Edukacja kulturalna w MOK

Aktualnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbywają się zajęcia plastyczne z instruktorem - p. Iwoną Kaczyńską.

Pani Iwona prowadzi dwie grupy wiekowe: młodsze i starsze dzieci.

Dużą popularnością cieszą się również zajęcia taneczne, które prowadzą instruktorzy tańca ze Studia Tańca Good Step oraz hip hop z Dance Project.

Grupa teatralna MOK
Co tydzień dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach teatralnych, które prowadzi p. Daria Głowacka - Aktorka teatralna, lalkarka. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz pełnego treningu w Technice Meisnera w Laboratorium Meisnera w Warszawie. Od 2017 roku związana z Teatrem Lalki i Aktora w Łomży. Pracuje nie tylko na scenie, ale i przed mikrofonem, udziela głosu postaciom w bajkach animowanych.

Oprócz zajęć grupowych odbywają się zajęcia indywidualne: nauka gry na instrumentach oraz zajęcia wokalne.
W każdą sobotę zapraszamy na zajęcia z robotyki Spice Gears Academy Podlaskie

Pamiętamy o zachowaniu aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa, abyśmy jak najdłużej mogli się wspólnie spotykać w domu kultury.

FORMULARZ REJESTRACYJNY